Reply to "Lubricant"

I order 4oz tubes in bulk, by the case. It ends up costing just over $1 a tube. Google it and look for best prices, it changes from day to day. Recently I have found the best price at Vitality.

 

Copyright © 2019 The J-Pouch Group. All rights reserved.
×
×
×
×